دانلود پاورپوینت جریان شناسی سیاسی ایران ( دوره مشروطه طلبان تا دوره اصولگرایان)|2122661

پاورپوینت آماده جریان شناسی سیاسی ایران ( دوره مشروطه طلبان تا دوره اصولگرایان) برای رشته علوم سیاسی در 64 اسلاید طراحی شده بخشی از مطالبی که در این پاورپوینت مدانلود پاورپوینت جریان شناسی سیاسی ایران ( دوره مشروطه طلبان تا دوره اصولگرایان)|2122661|ohf275355| دانلود پاورپوينت, پاورپوينت, دانلود پاورپوينت ارائه, پاور, پاورپوينت آموزشي,پاورپوينت آماده, دانلود پاورپوینت جریان شناسی سیاسی ایران ( دو?

پاورپوینت آماده جریان شناسی سیاسی ایران ( دوره مشروطه طلبان تا دوره اصولگرایان) برای رشته علوم سیاسی در 64 اسلاید طراحی شده بخشی از مطالبی که در این پاورپوینت مورد بررسی قرار میگیرد به شرح زیر است:

اسلاید ۱ :
من برای حفظ اعتدال جناح ها همیشه تذکرات تلخ و شیرینی داده ام … هیچ گاه نگران مباحث تند طلبگی در فروع و اصول فقه نبوده ام ولی نگران تقابل و تعارض جناح های مومن به انقلابم که مبادا منتهی به تقویت جناح رفاه طلب بی درد و نق بزن گردد.

اسلاید ۲ :
هر کسی به اسلام و ارزشها ، به امام (ره) به مصالح ملی و به سرنوشت این کشور علاقه نشان بدهد او برای من عزیز است . متعلق به هر جریان سیاسی باشد .

اسلاید ۳ :
فهرست کلیات ۱- تعریف جریان شناسی ۳- ضرورت ها و اهداف شناخت جریانات سیاسی ۴- مدل جریان شناسی بر مبنای دین و مذهب ۵- ادوار مهم تاریخ معاصر ایران و نقاط عطف صورت بندی و آرایش جریانات سیاسی ایران دوره اول: عصر مشروطه طلبان دوره دوم: عصر ملی شدن صنعت نفت دوره سوم: عصر نهضت امام خمینی(ره) و پیروزی انقلاب اسلامی دوره چهارم: عصر جمهوری اسلامی تا دوم خرداد ۷۶ دوره پنجم: عصر حاکمیت دوم خردادیها و اصلاح طلبان دوره ششم: عصر حاکمیت اصولگرایان

اسلاید ۴ :
کلیات:۱- تعریف جریان شناسی: شناخت فرآیند شکل‌گیری یک اندیشه به همراه بررسی مبانی فکری، اعتقادی و دیدگاه‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی دسته‌ای از احزاب، گروه‌ها و جناح‌های سیاسی که دارای همسویی در مواضع، رویکردها و گفتمان‌ها باشند.
بر اساس این تعریف، جریان‌شناسی شامل:۱ـ فرآیند شکل‌گیری یک اندیشه و تفکر.۲ـ بررسی مبانی فکری اعتقادی و دیدگاه‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی، دسته ای از احزاب و گروه‌های سیاسی۳ـ تبیین همسویی در مواضع، رویکردها و گفتمان‌ها.

اسلاید ۵ :
۲- ضرورت شناخت جریانات سیاسی:

۱ـ تشخیص درست دوستان از دشمنان، خودی‌ها از غیر خودی‌ها بر اساس آموزه‌های تولی و تبری دینی.
۲ـ تعیین نوع مواجهه و موضع‌گیری مناسب در برخورد با جریانات سیاسی بر اساس رسالت پاسداری از انقلاب و نظام اسلامی.
۳ـ ظرفیت‌سازی و کارآمد سازی سپاه و بسیج در مقابله با تهدیدات سخت، نیمه سخت و نرم فراروی جمهوری اسلامی ایران.
۴ـ توسعه و تعمیق انقلاب اسلامی و عمق‌بخشی داخلی با مهندسی فرهنگی و تأثیرگذاری بر افکار عمومی.

و...

نکته:داخل فایل اصلی هیچ اسمی از سایت ما برده نمی شود

نکته ۲: پاورپوینت جریان شناسی سیاسی ایران ( دوره مشروطه طلبان تا دوره اصولگرایان) قابل ویرایش می باشد و می توانید آن را به دلخواه تغییر دهید

نکته 3: پاورپوینت ها برای جذابیت بیشتر شامل تصاویر می باشند