دوره متخصص یادگیری - دوره جامع و کامل|42101751

دوره متخصص یادگیری - دوره جامع و کامل در این دوره به شما یاد میدهیم چگونه یک متخصص یادگیری شوید و شرایط آموزش خود را عوض کنید. مشخصات فایل تعداد صفحات 550 حجم 0 دوره متخصص یادگیری - دوره جامع و کامل|42101751|ohf275355|هر درس و مهارتی رو به راحتی یاد بگیرید,هر موضوعی رو مثل آب خوردن بخاطر بسپارید,تشخیص سبک های یادگیری‌تون و تقویت آنها,اصول و تکنیک‌های اجرایی یادگیری را بلد می‌شوید,اگه می‎خواهی یادگیری اثربخش داشته باشید,بررسی مهارت‌های اساسی در جهت یادگیری
دوره متخصص یادگیری - دوره جامع و کامل

در این دوره به شما یاد میدهیم چگونه یک متخصص یادگیری شوید و شرایط آموزش خود را عوض کنید.


مشخصات فایل
تعداد صفحات550
حجم0/288 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیzip

توضیحات کامل

انسان موجودی است که به طور مداوم در حال یادگیری است. موضوع یادگیری آنقدر اهمیت دارد که حتی می توان گفت زندگی بشر به آن وابسته است. همانطور که می دانید خیلی از مهارت ها و رفتارهایی که ما داریم برگرفته شده از خانواده، مدرسه، دوستان، محیط و ... هستند. این بدان معناست که رفتار آدمی و مهارت هایی که کسب می کند آموختنی هستند.

این آموختن را یادگیری می گویند. یادگیری یعنی اینکه من تغییری پایدار را در رفتارم داشته باشم که با تمرین کردن و یا تجربه کردن این موضوع تقویت شده باشد. با این تعریف متوجه می شویم که ما انسانها هر لحطه در حال یادگیری (چه یادگیری صحیح و چه په یادگیری غلط) هستیم.

همین نکته باعث می شود ما یک بازنگری در مورد یادگیری داشته باشیم. همین که ما متوجه شدیم که تمامی مهارت‌ها و رفتارهای ما قابل آموختن هستند می تواند این دیدگاه را بهمون بدهد که به سراغ مهارت ضروری زندگی برویم و رفتارهای غلط را اصلاح کنیم.

قدم صفر کسب هر مهارتی، آموختن اصول یادگیری است

قدم صفر کسب هر مهارتی، آموختن اصول یادگیری است. یعنی اگر شما یک پکیج آموزشی، کتاب، پادکست را برای کسب مهارتی تهیه کرده اید ولی هنوز به آن اثربخشی لازم نرسیدید بدین معناست که اصول و تکنیک های یادگیری شما که مهمترین زیربنای بدست آوردن هر مهارت و تخصصی می باشد را ندارید.

چگونه یادگیری اثربخش داشته باشیم؟

یادگیری و آموزش اثربخش و پایدار یکی ازاهداف مهم نظام های آموزشی است. یادگیری اثربخش زمانی حاصل می شود که ما در ابتدا خود یادگیری را یاد بگیریم (که در علم روانشناسی یادگرفتن یادگیری را فراشناخت می گویند.).

حالا چطور می شود خود یادگیری را یاد گرفت؟ قدم اول اینست که ما به گذشته اجداد خود برگردیم و ساختار و فرآیند یادگیری آنها را بدانیم تا متوجه شویم چه چیزی از گذشتگان به ما به ارث رسیده است.

گام بعدی یافتن سبک یادگیری ما به عنوان یادگیرنده است یعنی چطور و با چه روشی بهتر یاد می گیرم که در افراد مختلف متفاوت است. مهمترین گام یافتن نقشه ذهنی یادگیرنده است که متوجه شود براساس چه الگویی می اندیشد که آن را اصلاح کند تا نتیجه لازم را بگیرد. مرحله بعد داشتن تکنیک هایی مبتنی بر علم و عمل که یادگیری ما را اثربخش کند.

علمی که براساس تحقیقات معتبر روز دنیا باشد و تجربه ای که نتیجه آن بصورت واضح مشخص باشد. گام بعدی این است که من به عنوان یادگیرنده بدانم چرا یادگیری من اثربخش نیست تا راه را بی راهه پیدا کنم. مرحله آخر این است که مهارت های اساسی در جهت یادگیری را باید فرا بگیرم تا به آنچه می خواهم برسم.

دوره بی نظیر متخصص یادگیری رو بهت پیشنهاد می کنم. در این دوره اثربخشی در یادگیری را بصورت علمی و عملی تجربه می کنی ....

گارانتی دوره:

[dw-note color="green"]برای اطمینان از کیفیت دوره، دو بخش از یکی از جلسات این دوره را به صورت رایگان برای شما در بخش زیر قرار دادیم که با خیال راحت بتوانید دانلود و از کیفیت عالی این دوره اطمینان پیدا کنید.[/dw-note]


"